Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co jím?

7. 8. 2007

tyhle potravinky dlabu každý den, jsou super a opravdu je doporučuji:

Má snídaně:

1)Obrazeksušené meruńky: každé ránko, 2 malé sušené meruńčičky( malinko, ale víc né kvůli sacharidům, jsou ale super kvůli vláknině)( - jím tak 10 gramů)

2) tvaroh nízkotučný - 125 gramů, vysoká obsah bílkovin, málo tuků a sacharidů

3)ObrazekDobrá vláknina - mně osobně strašně chutná, ale musím říct, že já mám poněkud zvrhlé chuťové buňky, zdravá jídla ( paradoxně) od přírody miluju. Tohle je ale mńamka i kvůli NEJNIŽŠÍMU obsahu tuků, sacharidů,...v porovnáním s ostatními lupínkami apod. třeba Fitness má opravdu více sacharidů a tuků. Navíc jak je patrné z názvu, vlkáknina je velkým zásobovačem esenciálně důležité vlákninky. takže to ano! - dávám si tak 30 gramů

4) ovoce, jím opravdu téměř cokoliv, ale málo. takže si dávám ovoce tak 50 gramů. ráno je ovoce velmi vhodné, jsou to přírodní sacharidy a ty jsou lépší jak ty " umělé"  - lépe se hlavně spalují a navíc ovoce má vysoký podíl vitamínů. ALE POZOR! ovoce odpoledne není dobrý nápad. kvůli těm sacharidů. odpo je metabolismus klidnější a kéně spaluje. takže to není ono.

oběd:

1) těstoviny ala JÁ:-)) ( můj receptík, postup a vše ostatní naleznete v receptech)

sváča odpolední: ( dopolední nemám, jím ale po třech hodinách)

1)Obrazek activia ( jím bílou, přírodní) s yoplait extra light ( fakt super na hubnutí, velice malinko KJ)

véča:

1) zeleninkaObrazek

.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jídlo

(Renáta, 17. 7. 2008 10:56)

Člověk musí jen tělu dodávat ty správné potraviny, aby bylo zdravé a mělo kvalitní výživu. Když jí někdo málo, tělo nechce hubnout, protože je přepnuté do tzv. krizového režimu a šetří si tukové zásoby. No ale když mu člověk pravidelně dává to, co potřebuje, tak na co by si nějaké zásoby šetřilo?:-))

jídlo

(Renáta, 17. 7. 2008 10:53)

Já osobně jím 7x denně. Nikdo mi nevěří, že se s tím dá zhubnout, ale je tomu opravdu tak:-D Taky jsem tomu nevěřila, ale po tom, co jsem zhubla z 63kg na 55kg už tomu věřím:-) Počítám sacharidy, bílkoviny, tuky, abych věděla, kolik toho sním a aby tělo mělo dostatek a nestrádalo.

adresa

(Renáta, 17. 7. 2008 10:51)

www.f-sport.cz

malá rada:-)

(Renáta, 17. 7. 2008 10:49)

Ahojky, taky jsem se sebou nebyla spokojená, jako každá holka jsem zkoušela různé diety, nejedla atd. Ale až tady jsem se dozvěděla, jak správně jíst a jsem se sebou spokojená!! www.f-sport.cz Hodně štěstí v životě!!