Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jlo vs Duff

17. 4. 2007

Los Angeles - Mladičká ani ne dvacetiletá herečka a zpěvačka Hilary Duff si stěžuje, že jsou na ni vyvíjeny silné tlaky, aby byla hubená. Také sedmatřicetiletá popová a hollywoodská hvězda Jennifer Lopez se připojila k osobnostem, které se staví proti kultuře "velikost nula". Duffová ujistila, že necítí důvod měnit svou postavu, ale připustila, že v tomto směru čelí tlaku. "Lidé v časopisech i v životě občas říkají věci, které mohou ranit," řekla devatenáctiletá interpretka hitu So Yesterday, která nedávno upoutala pozornost svým zhubnutím. Lopezová odsoudila kulturu hubenosti v západním světě. Odmítla se tomuto tlaku podřídit s tím, že je to podle ní nezdravé.

Zdůraznila, že je hrdá na svou zaoblenou postavu, a je přesvědčená, že snížení váhy by jí uškodilo. "Nikdy bych nemohla mít velikost nula. Neumím si představit, jak bych mohla tak hodně zhubnout a být přitom stále zdravá," uvedla hollywoodská hvězda.

Kopanec do pozadí sklidil manažer Jennifer Lopezové za svou „dobře míněnou“ radu. Zpěvačce totiž na počátku její kariéry řekl, aby zhubnula a byla štíhlá jako Heather Locklearová. Jenže plnoštíhlá Jennifer je na své tělo hrdá a kritiku namířenou vůči tvaru své postavy rozdýchává jen těžce.

Když jsem poprvé začala dělat hudbu a filmy, zastávala jsem ten postoj, že nemusím nikoho napodobovat. Nemusela jsem souhlasit s tím, že bych měla být velmi štíhlá. Ale kolem mě bylo pár lidí, kteří se mě snažili změnit a nutili mě zhubnout. Měla jsem manažera, který byl velmi kritický vůči mé postavě. Byl přesvědčen, že každý musí vypadat jako Heather Locklearová, hubená a blonďatá. Tak jsem mu dala padáka,“ vzpomínala Jennifer na stránkách britského magazínu You

A jaký je váš názor?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen tak

(jenna, 17. 4. 2007 16:39)

dále Jlo, jen tak dále!!! ať si ti tupouni táhnou k čertům!

jen tak

(jenna, 17. 4. 2007 16:39)

dále Jlo, jen tak dále!!! ať si ti tupouni táhnou k čertům!