Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kirstie Alley

17. 4. 2007

Kirstie Alley chce dále hubnout

Herečka Kirstie Alleyová tvrdí, že se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 37 kilogramů, aniž na ni sáhl skalpel plastického chirurga. Nikoli liposukcí, ale přirozenou cestou se podle vlastních slov hvězda filmu Kdopak to mluví dokázala zbavit svých tukových zásob.

Pětapadesátiletá hvězda však přiznává, že po nějakém chirurgovi pošilhává, ten by jí měl pomoci odstranit strie a projevy stáří. Z více než stovky se dokázala Kirstie dostat až na 73 kilogramů. A to přirozenou cestou, cvičením, omezením příjmu a kalorií a správným spánkovým režimem.

„Rozhodně nepatřím k těm ze staré školy, co neznají makeup, barvy na vlasy a samoopalovací přípravky. Ale na druhou stranu jsem z té školy, kde se nenosí žádná plastika obličeje či liposukce. Rozhodně si však ponechávám právo na změnu názoru. Čekají na mě projevy stáří, které zatím neznám. Nechci své čelisti. Když bych si je nechala upravit, pak půjdou prostě pryč,“ tvrdila Alleyová.

 Hvězda seriálu Fat Actress (Tlustá herečka) Kirstie Alley slaví neuvěřitelné úspěchy v hubnutí. Drží dietu, v rámci které výrazně omezila přísun kalorií do těla a také začala cvičit. Během několika měsíců se jí tak podařilo zhubnout pětadvacet kilogramů. Herečka ale nehodlá přestat, dokud ze sebe nedostane ještě dalších deset kilo.
Jsem neuvěřitelně šťastná. Pořádně to oslavuji. Na začátku jsem měla neuvěřitelných sto kilogramů a dneska už se můžu chlubit jen pětasedmdesáti. Je to úctyhodný výkon, ke kterému muselo chtíc nechtíc jednou dojít. Nosit takovou zátěž, když jste celý život zvyklí na hubenou postavu, je fakt síla," prozradila Kirstie časopisu National Enquirer.

Alleyová, která je nyní mluvčí společnosti zabývající se dietami a výrobou potravinových doplňků na hubnutí Jenny Craig chce zhubnout ještě deset kilo, aby dosáhla svého předsevzetí.

Kirstie se také přiznala, že konečně začne znovu chodit na rande. Doposud se kvůli špekům před muži styděla.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář