Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra Němcová

17. 4. 2007

Petra Němcová: Zhubnula jsem díky projímadlům

Česká topmodelka Petra Němcová přiznala, že v minulosti natolik toužila po práci modelky, že držela „brutální diety“ a užívala projímadla. „Bojovala jsem s váhou, abych měla americkou velikost nula. Jen tak jsem mohla dostat práci na módních přehlídkách,“ vzpomíná Petra, která nyní chodí se zpěvákem Jamesem Bluntem. Jeden čas žila dokonce jen na jablcích.
„Vyzkoušela jsem v životě mnoho diet. Byla jsem opravdu hodně, hodně vyzáblá. Měla jsem velikost nula, ačkoliv mě od přírody zdobí plnější křivky,“ prozradila Petra a dodala: „Svého času jsem jedla jen zeleninu, mrkev a rajčata. Držela jsem proteinovou dietu, pak jedla jen jablka, až jsem přešla k jídelníčku bez sacharidů. Taky jsem užívala projímadla. Tím vším jsem prošla, jen abych mohla být modelkou.“

Němcová to zmínila v souvislosti s rozhodnutím pořadatelů londýnského a madridského módního týdne, že nepustí na molo „vychrtlé modelky“. Účastnice přehlídek musejí napříště splňovat určité hmotnostní limity. Organizátoři módních přehlídek tak chtějí předcházet u modelek nebezpečnému hubnutí a s tím spojenými problémy.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosba nutná

(Michaela, 1. 3. 2010 1:58)

jmenuji se Míša je mi 22 let a vážím 80 koli....moje sestra se v srpnu vdává a chtěla bychzhubnout takových 10-15 kilo mohli by jste mi poradit moc děkuji

rada na spolehlivé hubnutí

(slunicko, 17. 10. 2007 10:46)

ahoj,potřebovala bych zhubnout nutně asi 15 až 20kg a nevím jak..zrovna užívám EBS a chci si koupit nějaké projímadlo..můžete mi pomoct??moc moc prosím..pište na e-mail slunicko0904@centrum.cz..děkuji..p.s.:hrozně moc obdivuji Petru Němcovou,je to můj největší vzor..