Jdi na obsah Jdi na menu
 


Portia de Rossi

17. 4. 2007

Anorektička Portia De Rossiová chce zastavit hubnutí v Hollywoodu

Herečka Portia De Rossiová v minulosti těžce zápasila s anorexií. Dnes je schopna svou poruchu příjmu potravy zvládat a hodlá pomáhat svým kolegyním, které mají podobné problémy. Hvězda seriálu Ally McBealová volá po prevenci a vyzývá své kolegyně: „Nebojte s najíst, kašlete na Hollywood.“
K anorexii se slavná lesbička přiznala teprve letos. „Rozhodně si ze mě neberte příklad. Zažila jsem skutečné peklo, když jsem se snažila naplnit obraz hollywoodského ideálu krásy. Jedla jsem jen 300 kalorií denně, cvičila Pilates, posilovala, nosila různé zeštíhlovací pásy, místo oběda jsme běhala na stroji doma v šatně a nechala na sebe foukat fén, aby se mi neroztopil make-up,“ přiznala Portia magazínu People.

Až zhubla na kritických jednačtyřicet kilo, uvědomila si Portia, že má problém. „Vrátila jsem se domů do Austrálie a můj bratr a matka říkají: Vždyť umíráš. To mě skutečně probudilo. Musela jsem se sebou něco udělat, nebo bych přišla o všechno. Od té doby už si v jídle nic neodpírám. Nelituji ve svém životě téměř ničeho, ale nikdy bych už nevrátila čas, kdy jsem neustále řešila, jestli odpovídám měřítku,“ dodala De Rossiová, která žije s moderátorkou Ellen DeGeneresovou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář