Jdi na obsah Jdi na menu
 


HUpky dupky do dietky!

8. 11. 2006

Tipy pro správnou kondici a nejrozšířenější námitky a výmluvy1. Výmluva:To bych se musel(a) vzdát oblíbených jídel.
Skutečnost:Klíčové je jíst v rozumném množství. V našem programu můžete stále jíst oblíbená jídla a přitom hubnout.
 
2. Výmluva:To bych musel(a) cvičit a to nemám čas.
Skutečnost:Cvičení je samozřejmě vždycky dobré pro Vaše tělo, ale není nutné pro hubnutí s naším programem.
 
3. Výmluva:Nemohu zhubnout kilogramy, které jsem nabrala po narození dítěte.
Skutečnost:Samozřejmě je o něco obtížnější hubnout po porodu, ale správná výživa a mírná změna stravovacích návyků vás dovede k optimální postavě. Navíc dobrá výživa Vám vrátí spoustu energie a kondice, kterou s dítětem budete potřebovat.
 
4. Výmluva:Pokud zhubnu vždy zase naberu.
Skutečnost:Pokud nezměníte stravovací návyky pochopitelně znovu naberete. Ale s naším programem správné výživy je jednoduché udržet si váhu navždy a přitom si zlepšit zdraví.
 
5. Výmluva:Nemám tisíce na utrácení za diety.
Skutečnost:Nadváha Vás nebude stát tisíce, ale do budoucnosti desetitisíce. Naopak naše programy Vám dokonce mohou ušetřit peníze!
 
6. Výmluva:Když budu jenom míň jíst, tak zhubnu taky.
Skutečnost:Pokud by to byla cesta k optimální váze, už by byly milióny lidí co touto cestou zhubli. Ale menší dávky živin vedou k horší kondici a zdravotním problémům, navíc organismus začne hubnutí bránit, aby se připravil na horší časy S naším programem budete naopak dostávat vše co potřebujete a tím půjde Vaše kondice i energie nahoru.
 

Doporučení: Přestaňte myslet na výmluvy a začněte pracovat na svém cíli tak, abyste už příští týden zhubli první kilogram, nebo první centimetry. Vaše postava snů je na dosah.