Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomerančová kůže!!

20. 5. 2007

Celulitida se vás stále drží jako klíště? nezoufejte. Dieta vám poradí nový hit, hřejivé termoaktivní přípravky. Výborně se hodí právě pro současné chladné období. příjemně prohřejí vaše unavené tělo a s celulitidou nemají žádné slitování.

Zatímco během letních měsíců bez problémů sáhnete po zeštíhlujícím přípravku s obsahem kofeinu, v zimním období možná tu a tam zeštíhlující péči tak trochu ošidíte. Není to proto, že byste už nechtěla mít krásně pevnou a vyhlazenou pokožku bez celulitidy, ale spíše proto, že tělové přípravky s obsahem kofeinu působí chladivě. A to se přirozeně lépe snáší v létě. Naštěstí ani v zimě nemusíte přestat vést svůj věčný boj s pomerančovou kůží. Přípravky s hřejivými účinky také dokážou s celulitidou pořádně zatočit a ještě vás příjemně zahřejí. S tuky v těle je to stejné jako s tuky při vaření. Jakmile je zahřejete, začnou se postupně rozpouštět. A na podobném principu vlastně pracují také prohřívací tělové přípravky. Účinně prokrvují pokožku, aktivují látkovou výměnu, a tak přispívají k tomu, že se z podkoží snáze odplavují toxické látky. Tím napomáhají k vyhlazení pokožky a zmenšení dolíčků v kůži, které se právě při celulitidě tak často objevují. Prohřátí i prokrvení pokožky výrazně zlepšuje skořicový olej. Používá se nejlépe po koupeli, kdy se důkladně vmasíruje do pokožky. Efekt termoaktivních přípravků ještě zvýšíte pohybovou aktivitou a samozřejmě je obzvlášť důležité dodržovat pitný režim, aby se tělo mohlo uvolněných toxických látek z podkoží rychleji zbavit. Proto na to pamatujte a snažte se vypít alespoň dva a půl litru čisté vody bez bublinek.

 

TEPLO ZE SALONU

Také speciální masáže a zahřívací zábaly, které mají ve své nabídce kosmetické salony, si poradí s vaší celulitidou. Třeba regenerační a zeštíhlující kúra Estetické formování postavy, která se provádí ve Studiu Michaely Stefanidisové (Poliklinika Sokolská 35, Praha 2, tel. 777 277 784, www.zdravotnimasaze.cz), při níž dochází k aktivaci lymfatického systému (napomáhá odplavení škodlivin z těla), ošetření podporuje metabolismus a přispívá ke zlepšení stavu pokožky. Součástí je i speciální zábal s hřejivými účinky. Masáž a zábal trvá přibližně dvě a půl hodiny. K vyhledávaným salonním ošetřením proti celulitidě patří právě skořicové zábaly. Prohřívají pokožku, působí proti usazenému tuku, a napomáhají tak odbourávat celulitidu. Když je ještě zkombinujete s přístrojem Vacustyler, který přispívá k formování postavy i redukci tukových polštářků, budete moci dát své celulitidě konečně sbohem. V salonu Sun City - High Care Centrum (Smilova 396, Pardubice, tel. 466 610 376) můžete během působení Vacustyleru inhalovat ionizovaný kyslík. Ještě víc tak podpoříte látkovou výměnu a zase budete o kousek blíž své vysněné postavě bez zbytečných faldíků.


Víte, že... celulitida postihuje ženy štíhlé i s nadváhou? Nemá ale ráda pohyb, proto jej zařaď te do svého programu.

A jak na ní?? Tady je jeden tip!

Obrazek- Silicea Balsam( více info v recenzích), beru každý den, a fakt pomáhá!! ( naštěstí:-))